Odd Future znowu razem? Tyler, Earl i Hodgy grają wspólnie kawałki!

0
odd future OFWGKTA

Czy mamy szansę na ponowne zejście Odd Future? Wczoraj na koncercie Tyler, The Creator, Earl Sweatshirt i Hodgy spotkali się razem, żeby zagrać wspólnie kawałki!

Odd Future odżyje?

Rozpad OFWGKTA był dziwny. Wszystko stało się trochę ze plecami fanów, którzy dopiero z czasem zaczęli dostrzegać, że coś jest nie tak. Wszystko odbyło się bez wielkiego konfliktu czy dramy, a większość osób z grupy zostaje w nadal pozytywnych stosunkach.

Więcej o rozpadzie grupy powiedziała Syd z grupy The Internet. – Wszyscy naprawdę wierzyliśmy, że to, co robiliśmy, było wyjątkowe, ważne i historyczne – napisała Syd w odpowiedzi na pytanie redditora, który zapytał, co stało się z Odd Future.– właśnie to trzymało nas w studiu przez ten cały czas, zanim jeszcze rozpoczęliśmy trasę. Wtedy wszyscy mieliśmy wrażenie, jakbyśmy byli przyjaciółmi, ale szczerze mówiąc, byliśmy jednym zespołem. – Dlaczego OF upadło?- Wszystko wymknęło się spod kontroli w momencie, w którym zaczęliśmy trasę koncertową. Większość z nas nigdy nie miała pieniędzy i nigdy nie była na trasie, więc mieliśmy bardzo dużo do przetrawienia. Byliśmy dziećmi. Nadal jesteśmy.

Plotki o powrocie pojawiły się już dwa lata temu, kiedy Tyler, The Creator i Earl Sweatshirt pojawili się razem na scenie. Dzisiaj mamy praktycznie taką samą sytuację.

Numery z repertuaru OF zagrali ze sobą razem Tyler, Earl, Hodgy i Jasper. Video możecie zobaczyć poniżej!

Odd Future members (Tyler, Earl, Hodgy and more) performing old songs at a show right now from r/hiphopheads


To nie koniec spekulacji. Najwidoczniej spotkanie ze starymi przyjaciółmi odżywiło nie wychodzącego z domu Earl’a na tyle, że postanowił wrzucić coś na swój Instagram! Zdjęcie skomentował inny znany członek Odd Future, Jasper, proponując spotkanie!

keep faith my nigga

Post udostępniony przez soapmanwun (@soapmanwun)

O ile w naszej duszy nadal wierzymy, że OFWGKTA kiedyś powstanie z popiołów, to na chwilę obecną nie ma na co liczyć na powrót. Chociaż takie Oldie vol. 2 z pewnością by się przydało!

W innych rapowych wiadomościach, Playboi Carti:”Mam najgorszy typ astmy na świecie”