Sukcesy projektanta i dodatkowe obowiązki w postaci zajmowania stanowiska w domu mody LV, wydają się napędzać go w nowych przedsięwzięciach. Zaledwie kilka dni temu, dzieliliśmy się z wami szczegółami najnowszej kolekcji ”TAPE” z rąk Virgila Abloha, natomiast dziś przychodzimy z kolejnym newsem.

Jak wynika z opublikowanej fotografii na Instagramie marki, teraźniejsze plany są skupione na tworzeniu i projektowaniu kolejnego sklepu Off-White! Za wykonanie odpowiadać ma firma OMA, a sądząc po pozostałych butikach, możemy liczyć na charakterny wygląd wnętrza. Nowa lokalizacja znajduje się w Miami, a konkretniej w okolicy Design District. Na zwiastującej reklamie przypominającej mural, widnieje nowe logo Off-White, postać mężczyzny z drabiną i motyw flag – w tym USA. W związku z tym, nie ma wątpliwości, że już w najbliższym czasie otworzą się bramy do nowego punktu!

Otwarcie jest zaplanowane na początek 2020 roku podczas gdy same szczegóły pozostają tajemnicą. Najprawdopodobniej zostanie to zwieńczone hucznymi obchodami, a i niewykluczone, że dedykowaną kolekcją.