Off-White prezentuje nową kolekcję!

0

Paris Fashion Week trwa i może nas zaskoczyć wieloma rzeczami. Spójrzmy od strony streetwearowo- high-endowej na to wydarzenie. I zacznijmy od Off-White.

Marka Virgila Abloha od lat rośnie w górę. Podczas Paryskiego Tygodnia Mody zaprezentował on nową kolekcję “Public Television”, która zostanie wypuszczona na sezon FW2019/2020. Samo show odbyło się na green screenie i zrobiło robotę!

“Dziecięce wspomnienia. To jest to, co formuje twój gust, twoją tożsamość i to jak siebie wyrażasz zanim staniesz się dorosły” – w ten sposób o swojej kolekcji mówił dla Highsnobiety projektant.

Dla nas to tylko znak, że dalej moda będzie podążać w kierunku vintage. Przynajmniej tak, przez ostatni czas dyktowały nam high-endowe marki.

Z resztą, tak samo kiedyś trendy dyktowały nam ogólnodostępne media z czasów przed instagramem czy YouTube, czyli telewizja.

“Uważam, że to głęboki przekaz, że telewizja kształtowała generacje. Teraz moja generacja może to robić przez instagram” – wypowiadał się dalej Virgil. Nie możemy zapominać o tym, że jesteśmy otoczeni przez wszelkiego rodzaju social media i mamy wpływ na innych zarówno w ten sposób jak inni na nas. I działa to w dwie strony.

Pamiętacie kolekcję Intruz x Nawer – Prisoner of Present?