Kolaboracja Off White z firmą Nike wzbudziła wiele emocji w każdeym ze sneakerheadów. Ciężko dostępne kolorystyki, unikalne rozwiązanie, zupełne inna forma kolaboracji jakie się znało wpłynęły znacznie na grę kolaboracyjną.

Kolejny kolaboracyjny produkt od marek to model Nike Dunk Low w kolorystyce “University Red”. Cholewka buta jest w prawie w całości wyprodukowana ze skóry. Bardzo wyróżniające w kolaboracyjnym bucie jest z kolei wiązanie. Przypomina ono bardziej buty wspinaczkowe niz klasyczne Dunki.

Oczywiście w kolekcji nie brakuje specjalnego brandingu z dobrze znanego nam wszystkim The Ten, który znajduje się na wewnętrznej stronie buta. OCzywiście dostaniemy również specjalny price tag od Off White.

Plotki głosiły wcześniej, że do sprzedaży mogą trafić trzy wersje kolorystyczne buta. Nie zostało to jednak w stu procentach potwierdzone, a sam Virgil Abloh wspomniał o jeszcze jednej poza Univeristy Red… więc może coś w tym jest!

Zostaje nam czekać!

Koniecznie zaobserwuj na instagramie @streetwearhypeclub, żeby być na bieżąco! Więcej ciekawostek ze świata butów znajdziesz w zakładce FOOTWEAR.