Tytułowego duetu przedstawiać nie musimy, kluczowa współpraca z 2017 roku zatytułowana jako ”The Ten” była kluczem do sukcesu. Wraz z początkiem 2019 roku, Virgil Abloh podsumował działania z przedsiębiorstwem i powiadomił, że zakończono prace nad ww. kolekcją. Nie było to jednak równoznaczne z rozejściem dróg duetu!

Dotychczas, światło dzienne ujrzało wiele wydań, jednak w naszym przekonaniu, część z nich nie okryła się aż tak wielką sławą. Niemniej, nadal były to sylwetki wysoce pożądane, choć wiele fanów nieustannie oczekiwało informacji dot. niewydanych par takich jak m.in. AJ I ”Canary Yellow”. Mamy więc dobre wiadomości! Virgil Abloh zwiastuje kolejny obszerny projekt zatytułowany ”The 20” – najpewniej, obejmujący 20 modeli. Szczegóły nadal pozostają owiane tajemnicą, jednak nowa strona projektanta Public Domain, ukazuje kilka zdjęć pokrytych pikselami z dopiskiem ”ACTUALLY PENDING” – poniżej przypuszczalne rozszyfrowanie.

Premiery ruszą w 2021 roku, najpewniej będą rozłożone w czasie więc zdaje się, że nie będziemy musieli czekać wyjątkowo długo.