Jeśli śledzicie piątki ze względu na informacje o Palace, to dobrze trafiliście. Zebraliśmy po raz kolejny produkty, które najprawdopodobniej się dzisiaj ukażą na sklepie Palace. No bo przecież lubisz markę. Albo jesteś resellerem. Ale my lubimy, więc informujemy!

Jesień charakteryzuje się jak każda kolekcja jesień raczej większą ilością teesów z grafikami oraz hoodies, a także częściowo coraz większą ilością kurtek. Raczej przeciwwiatrowych, których teraz zdecydowanie nie brakuje: Między innymi zobaczymy takie kurteczki odblaskowe (w wielu wersjach kolorystycznych, nie tylko tych tutaj):

Jeśli chodzi o t-shirty, dołączają tym razem do nich, kiedyś opublikowany na naszym insta tees, który oczywiście nie jest kolaboracją z Panthers Wrocław, chociaż byśmy chcieli..

Ale to nie koniec koszulek. Do zaszczytnego grona przedmiotów możliwych do zakupu, znajdziemy również koszulki z motywem golfisty oraz Pałacu Wersalskiego (tutaj króluje gra słów!).

Nie zabraknie również świetnych koszul:

Ale poza koszulami lepiej zaopatrzyć się w ciepłe swetry. Jesień zdecydowanie nie dopisuje ciepłym temperaturom. Przynajmniej póki co i przynajmniej na pomorzu…

Przejdźmy do upragnionych hoodies i crewnecków! W końcu to nosimy najczęściej jesienią!

Wśród akcesoriów tym razem dostaniemy liczne czapki oraz saszetki. Generalnie, wpadło Ci coś w oko?

Drop Palace odbywa się co piątek na ich stronie internetowej oraz w sklepach stacjonarnych o godzinie 12 naszego czasu. We wpisie nie pokazano wszystkich kolorystyk ubrań, które pojawią się online.

Więcej informacji ze świata mody znajdziesz w zakładce FASHION. Zajrzyj również na naszego instagrama @streetwearhypeclub, z którym zawsze będziesz na czasie z naszymi postami!