Powyższy duet pokazał na co go stać niejednokrotnie, tak więc kolejny projekt nadal wzbudza w nas nie lada zainteresowanie. Ponadto, idealnie wpasowuje się w dziedzictwo niemieckiego przedsiębiorstwa, ponieważ czci 50 urodziny sylwetki adidas Superstar!

Firmy przedstawiają dwie dość różniące się klimatem kolorystyki. Pierwsza z nich jest hołdem dla lubianej klasyki i minimalizmu, co podkreśla śnieżnobiała cholewka z czarnymi detalami. Kolejną, cechuje dość szeroka paleta barw począwszy od niebieskiego, fioletu, czerwieni, a skończywszy na bordo, zieleni oraz czerni. Co istotne, prawy i lewy but różni się rozstawieniem kolorystycznym. Co zatem łączy powyższe pary? Jedną stronę zdobi popularny symbol gwiazdy odnoszący się do modelu BAPESTA, natomiast logo na metce i pięcie różni się w zależności od lewego i prawego buta. Koronki są ozdobione złotym klipsem z logo, a napisy odnoszące się do A Bathing Ape dostrzeżemy na końcach sznurowadeł.

Premiera już 27 lutego za pośrednictwem sklepów stacjonarnych jak i przestrzeni online A Bathing Ape. Niewykluczone, że model ukaże się również na oficjalnej stronie adidas.