Niezmiernie cieszy nas fakt, że wiele współprac jest zawiązywanych z firmami oferującymi produkty o znacznie różniącym się charakterze. Ponadto, na rynku widnieje wiele stosunkowo młodych marek, które dzięki wielu wysiłkom, mogą być częścią takowych projektów.

Butiki KITH są doprawdy wyjątkowe i nie mamy tu na myśli dostępności płatków śniadaniowych. Ronnie Fieg może dumnie reprezentować swój biznes, który liczy niespełna 9 lat, a jest znany niemalże każdemu z branży. Jedną z ostatnich kolaboracji jest praca w duecie z colette, która zaowocowała upamiętniającymi bluzami. Dziś, na horyzoncie pojawia się kolejna współpraca, tym razem u boku Casio i linii G-Shock. Japońska precyzja od dawna jest kluczem do sukcesu także wśród potocznie mówiąc mody ulicznej. W minionych latach połączono siły m.in. ze Stussy, Pigalle, A Bathing Ape czy marką Herschel. A$AP Ferg, a i zespół Gorillaz również byli jego partnerami. Jeśli jesteście fanami zegarków lub wzbudzają w was choć trochę sympatii, właściwości i specyfiki linii G-Shock raczej nie musimy przedstawiać.

Duet pracował na bazie modelu GM-6900, który w tym roku obchodzi 25 urodziny. Firmy prezentują dwie wersje kolorystyczne. Tarcza, koperta oraz zapiętek przypominają różowe złoto natomiast pasek jest dostępny w zależności od modelu, w kolorze bieli lub czerni z emblematami KITH. Aby podkreślić partnerstwo, firmy umieściły na zegarkach miedziany, wytłoczony branding. Szczegóły nadają modelowi luksusowe wykończenie, za co będziemy musieli zapłacić 380 dolarów. Premiera jest zaplanowana na 10 lutego, zarówno za pośrednictwem sklepów stacjonarnych jak i online.