Do końca roku pozostało niewiele, choć nie możemy powiedzieć tego o ilości wydań, które pojawią się w najbliższych kilku tygodniach. Zważając jednak na to, że 2021 zbliża się wielkimi krokami – Jordan Brand nie szczędzi informacji o dalszej rozkładówce premier. Wśród licznego grona modeli, znalazły się również reedycje, na które część z nas z pewnością czeka!

Air Jordan 1 ”Neutral Grey” ’85

Na pierwszy ogień trafia sylwetka będąca sporym kawałkiem historii Jordan Brand, a to ze względu na pożądaną kolorystykę z 1985 roku. Śnieżnobiałą cholewkę wraz z neutralnymi elementami ujrzymy wraz z początkiem roku, natomiast na ten moment nie ujawniono konkretnej daty.

Air Jordan VI ”Carmine”

Od pierwszej premiery mija w tym roku 29 lat, natomiast po raz ostatni, wydanie ukazało się na półkach w 2014 roku. Tym samym, jest to zdecydowanie jedna z bardziej pożądanych kolorystyk kultowych już szóstek, a za niemalże 3 miesiące – będziemy mogli kupić ją po raz kolejny!

20/02/2021

Air Jordan III ”Cool Grey”

Na tę reedycję przyszło nam czekać aż 14 lat ale zdecydowanie było warto. Sample wyglądają niemalże jak odwzorowana wersja 1:1 – z małymi różniącymi się elementami takimi jak wyściółka.

27/02/2021

Air Jordan V ”Raging Bull”

Trzecia pozycja należy do nieco młodszego wydania, które ukazano w 2009 roku jako część pakietu ”Toro Bravo”. Jeśli ukaże się w identycznej wersji, możemy liczyć na krwistą, zamszową kolorystykę wraz z symbolem 23 na pięcie.

10/04/2021

Air Jordan XI Low ”Legend Blue”

Zastanawialiśmy się, czy umieszczenie tu sylwetki jest właściwe – de facto wersja ”Low” będzie nowością w przypadku tego CW. Mimo to, uznaliśmy że niezależnie od wersji jest to prawdziwy klasyk! Warto dodać, że ”Legend Blue” jest niejako kontynuacją wydania ”Columbia” z 1996 roku.

24/04/2021

Air Jordan VII ”Flint”

Cofamy się do 2006 roku, kiedy to swój debiut przeżywała kolorystyka ”Flint” – z elementami szarości oraz fioletu. Na ten moment nie ma jednoznacznej odpowiedzi, czy aby na to pewno jest to reedycja czy identyczne zestawienie kolorów, jednak jest na to spora szansa.

01.05/2021

Air Jordan V ”Oreo”

Pożądane, monochromatyczne wydanie z 2013 powraca na salony! Informacja ukazała się niespełna kilkanaście godzin temu, tak więc trudno nakreślić finalny wygląd lub domniemywać czy będzie identyczny jak poprzednik. Mimo to, zdecydowanie jest na co czekać!

24/07/2021

Air Jordan IV ”Lightning”

Zmierzamy ku jednemu z najdroższych obecnie modeli w zestawieniu, co wynika nie tylko z faktu, że został wydany 14 lat temu ale i w dość ograniczonej ilości. Fani będą mieli szansę kupna za znacznie przystępniejszą cenę w okresie letnim, co niejako pokrywa się ze słoneczną paletą barw.

07/08/2021

Air Jordan XI ”Cool Grey”

Jak co roku, możemy liczyć w okresie świątecznym na wyjątkowe wydanie jedenastek. W przyszłym roku będzie to kolorystyka ”Cool Grey” debiutująca 20 lat temu. Dotychczas, grudniowe premiery objęły m.in. Air Jordan XI ”Bred”, ”Concord” oraz ”Win Like ’82”

Na widelcu mamy również dwie kolorystyki Air Jordan IV – ”Military Blue” oraz sylwetka łudząco podobna do ”White Cement” (niestety najprawdopodobniej będzie to nowy model w oparciu o zbliżone barwy). Pierwszą zaś, zdecydowanie możemy traktować jako reedycję, natomiast na tę chwilę jest to dość niepewna premiera. Tym samym, postanowiliśmy się wstrzymać do jej wyszczególnienia. Dodamy również, że do powyższego zestawienia dołączy niejedna pozycja, o czym będziemy informować was na bieżąco.