W połowie kwietnia, ukazała się zapowiedź kolejnego projektu znanego duetu Nike & Medicom Toy. Wieloletnia współpraca przyniosła nam wiele dobroci, a jako że SB Dunk Low jest obecnie na fali, może być to jeden z bardziej pożądanych projektów.

Warto było czekać kilka miesięcy na szczegółowe fotografie – dziś, możemy śmiało nakreślić finalny wygląd modelu. Czarną cholewkę wykonano z włosia, które sprawia wrażenie włochatej tkaniny. Monochromatyczna kolorystyka nosi na sobie jasnobeżowe elementy – m.in. na pięcie jak i w postaci symbolu ”@” wokół niej. Biaława podeszwa wraz z półprzezroczystym wykończeniem ku dołowi kontrastuje z całością. Branding oraz motyw Medicom Toy widnieje na wkładce, co podkreśla wyjątkowość modelu.

Warto dodać, że sylwetka naśladuje projekt na bazie Air Force 1 z 2010 roku, który obejmował dwie wersje kolorystyczne. Póki co, wiemy jednak wyłącznie o ciemnym odpowiedniku. Premiery SB Dunk Low możemy spodziewać się w okolicach sierpnia bieżącego roku. Zarówno za pośrednictwem aplikacji SNKRS jak i wybranych skateshopów.