Otwarcie STREET SUPPLY x adidas_NMD x OESU

0

Już w sobotę 24 września będzie miało miejsce ponowne otwarcie sklepu Street Supply, gdyż wprowadzanie zmian to kolejny krok w drodze do rozwoju. Jak sami mówią:

„W poszanowaniu dla naszej długiej historii, staramy się oddać Wam miejsce o świeżym charakterze, które nie tylko będzie inspirujące, ale też będzie rozwijało się razem z nami wszystkimi.”

Oczywiście załogę Street Supply będziecie mogli spotkać zarówno w sklepie stacjonarnym jak i na Sneakerness Warsaw, przewidzieli oni dla Was z tej okazji różnego rodzaju konkursy i rabaty, o których info będzie dodawane na stronie wydarzenia oraz na instagramie @streetsupply.

Ponadto partnerem otwarcia jest Adidas, który stanowi dobry przykład idealnego łączenia przeszłości z przyszłością przy jednoczesnym wyznaczaniu nowych trendów, za którymi podąża bardzo duża rzesza ludzi, jak to się miało w przypadku modelu NMD. Nie można także zapomnieć o fakcie, że Oskar Podolski – OESU wraz z Karolem Imiałkowskim stworzyli dla Street Supply nową identyfikację wizualną, którą będziecie mogli w pełni ujrzeć w dniu otwarcia.

street_supply_opening

Sklep będzie mieścić się przy ul. Świętokrzyskiej 16 gdzie przez cały dzień czekać będą na Was przeróżne atrakcje, poniżej krótki plan dnia:

11:00 – 16:00 adidas_NMD_PAST_EMPOWERS_FUTURE

W godzinach wieczornych odbędzie się część specjalna oficjalnego dnia otwarcia. Aby zdobyć zaproszenie, będziecie mieli niejedną okazję. Śledźcie więc uważnie kanały społecznościowe Street Supply.

19:00 adidas_NMD_OESU CUSTOMS

20:00 dj BRK _ dj EPROM

21:00 PRINT WORKSHOPS

Zapraszamy do przybycia na miejsce, na pewno nie pożałujecie! Polecamy także sprawdzić ich media społecznościowe aby być na bieżąco.

https://www.facebook.com/events/1741553859430539/

https://www.facebook.com/StreetSupply/

https://www.instagram.com/streetsupply/

http://streetsupply.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here