Wiele przedsiębiorstw chętnie bierze udział w dobroczynnych projektach, niosących wsparcie dla różnorodnych przedsięwzięć. Londyńska marka może pochwalić się tegoroczną akcją na rzecz National Health Service, a przed nami kolejny znakomity projekt!

Whitney Houston jest zdecydowanie ikoną dla wielu fanów ale i twórców, którzy czerpią z twórczości wiele dobrego. Od jej śmierci mija 8 lat, natomiast artystka nadal pozostaje w pamięci, a także na audio wielu z nas. Nie sposób przejść obojętnie obok działalności charytatywnej, którą zapoczątkowała w 1989 roku wraz z utworzeniem The Whitney Houston Foundation for Children. W tym roku, założono Houston’s Legacy Foundation, upamiętniając stosunek wokalistki do słuszności tego typu działań ale i kontynuować jej wysiłki. Przechodząc do konkretów, Palace Skateboards przedstawia kolekcję dedykowaną Whitney, honorując tym samym wpis do Rock and Roll Hall of Fame. Wśród produktów znalazła się m.in. uniwersytecka kurtka Ebbets, koszulka z grafiką albumu z 1987 roku oraz czapka. Charakterystycznym elementem jest dość duży napis ”WHITNEY” & ”HOUSTON” – na przodzie, jak i tyle kilku pozycji. W zależności od kategorii, jest to nadruk lub haft, natomiast całość została utrzymana w czerwieni, czerni oraz bieli.

“We are so stoked and so honored to continue our charitable commitments this year with a line that celebrates such an incredible pop star and human being.”

Kolekcja zadebiutuje 13 listopada zarówno w sklepach stacjonarnych Palace jak i za pośrednictwem strony internetowej. Dochody ze sprzedaży, trafią do Whitney E. Houston Legacy Foundation.