Panie, czas zabłysnąć ze złotymi Air Max 97 x Swarovski

0

aGrudzień tego roku wydaje się mieć naprawdę ciekawe premiery butów. Z resztą nie tylko, widzimy na rynku od nowa delikatny hype zarówno na neonowe ciuszki oraz na dodatki 3m reflecitve. Ważne, żeby się wyróżnić, w sumie Wixapol gra cały rok, a niedługo sylwester. Ze stajni adidasa mieliśmy już za sobą premierę ostatniej części układanki “Dragon Ball Z” czy Yeezy 350 Static Reflective, natomiast Nike uraczyło nas też kolejnymi premierami z serii The Ten(czarne i volt’owe Air Force 1).

Sylwester tuż tuż, więc z tej okazji, Nike zadbało byś mogła zaopatrzyć się w balowe obuwie w kolaboracji ze Swarovski – złote Air Max 97 wyłożone słynnymi kryształkami na cholewce! Siostrzana wersja na Sliver Bullet’ach prezentowała się następująco:


A kosztowały 1125 zł i zostały wyprzedane!

Dla jednych tandetne, dla innych niekoniecznie. Na pewno przez pryzmat kolaboracji zamiana elementów 3m na kryształki – na plus, do tego chłód srebra. Bardzo ładna propozycja dla Pań!

Złota wersja nie odbiega zbyt od wersji srebrnej, jednakże to co zauważymy od razu to fakt, że są to jeszcze bardziej oczojebne ZŁOTE NAJE(pozdro Joda!). Na stronie Nike możemy przeczytać, że to bogato wersja zdobiona – kryształki tutaj są nawet złote! I wygląda to bardzo dobrze!

Jeśli komuś się uda powinąć – podeślijcie fotki!

DATA PREMIERY: 26.12.2018, 9.00

CENA: 1699 zł

Buty będą dostępne na stronie NIKE oraz w SNEAKRSAPP