Nadeszła jesień, a wraz z nią kolejna dawka konkretnych premier, które ukażą się w najbliższych tygodniach. Czas więc na podsumowanie i wyróżnienie naszych faworytów!

Nike x Off-White Rubber Dunk ”University Blue”

Październik rozpoczynamy jedną z bardziej wyczekiwanych premier, a mianowicie świeżej sylwetki Rubber Dunk we współpracy z Off-White. Każda z trzech kolorystyk trafi do innej części świata – nam (jak i Afryce) przypisano ”University Blue”. Pierwsze dokładniejsze fotografie ujawniono w maju, a po wielu plotkach – w końcu trafi do sprzedaży!

01/10

adidas Yeezy Boost 350 V2 ”Carbon”

Październik przyniesie nam co najmniej dwie godne uwagi pozycje z rodziny YEEZY. Jedną z nich jest monochromatyczna kolorystyka 350 V2 ”Carbon” spoczywająca na jasnej podeszwie – aspirując do bardziej stonowanych wydań.

02/10

Nike Dunk High x Slam Jam ”White Pure Platinum” & ”Black”

Czeka nas intensywne rozpoczęcie miesiąca, a to ze względu na trzecią z kolei premierę, na którą czekamy. Tym razem, Nike połączył siły z butikiem Slam Jam (duet pracował w przeszłości m.in. nad Blazer Mid). Co ważne, do sprzedaży trafią dwie wersje kolorystyczne nagłówkowego modelu.

White Pure Platinum 03/10

Black 30/10

New Balance 1500 ”London Marathon”

Czas na ulubieńca od New Balance, a mianowicie wydania 1500 w kolorystyce honorującej 40 rocznicę Virgin Money London Marathon. Czerwone akcenty nawiązują do stroju Dicka Beardsleya z 1981 roku, natomiast ”2:11:48” to finałowy wynik maratonu zdobyty przez Dicka oraz Inge Simonsena.

04/10

Air Jordan 1 WMNS ”Lucky Green”

Kolejny miesiąc oraz kolejna premiera Jordan Brand zarezerwowana dla kobiet – to nam się podoba! Kolory są inspirowane meczem z udziałem Michaela Jordana z 1986 roku w Bostonie (z 63 punktami końcowymi). Zielono biała cholewka nosi na sobie czerwone akcenty, natomiast wkładka imituje parkiet boiska.

14/10

Air Jordan V x Off-White ”Sail/Fire Red”

W październiku będziemy mieli okazję zdobyć drugą z kolei kolorystykę AJ V we współpracy duetu. Jasną cholewkę zestawiono z czerwonymi akcentami oraz czarną, kontrastującą podeszwą.

24/10

Air Jordan 1 ”Dark Mocha”

Dotrwaliśmy do naszego faworyta, a mianowicie Air Jordan 1 o przyjemnej kolorystyce ”Dark Mocha”. Jak sama nazwa wskazuje, dominuje tu ciemny brąz, czerń oraz biel. Cholewkę oparto na mieszance elementów gładkiej skóry jak i zamszu. Fakt faktem można doszukiwać się tu palety użytej we współpracy z Travisem Scottem, choć naszym zdaniem – modele śmiało mogą ze sobą konkurować.

31/10

adidas Yeezy 380 ”Calcite Glow”

Ostatnia pozycja zaplanowana na ostatnie tygodnie, a mianowicie model 380 z elementami święcącymi w ciemności. Kolorystyka zdecydowanie nie jest zbyt jesienna, a to ze względu na przeważającą, jasną barwę cholewki. Mimo to – wydaje się być dobrym kontrastem dla palety ”Onyx”.

31/10