Od pierwszej premiery modelu Yeezy we współpracy z adidas, upływają cztery lata. Przez ten czas rynek obuwia znacznie się zmienił ale i wzbogacił o wartościowe wydania. Bieżący rok był równie intensywny, a Kanye West niejednokrotnie podkręcał zainteresowanie nieujawnionymi sylwetkami – w tym m.in. 500 High czy 700 V3 Azael.

Początkowo przedstawiane jako adidas Yeezy Boost 350 V3, wywołały sporo spekulacji. Choć budowa cholewki jest zbliżona do powyższego wydania, już kilka tygodni temu ustalono, że jest to nowy model Yeezy Boost 380. Niebawem zadebiutują na arenie międzynarodowej w kolorystyce ”Alien” lecz to nie koniec! Jeśli z jakiejś przyczyny nie przypadła wam do gustu taka paleta odcieni, na horyzoncie pojawia się kolejne CW – ”Mist Reflective”. Budowa i struktura cholewki pozostają bez zmian, natomiast samo wydanie opiera się na szarościach i beżach.

Na ten moment nie potwierdzono możliwej premiery, tak więc pozostaje nam zaczekać na więcej szczegółów. Zakładamy, że w najbliższym czasie będziemy mogli liczyć również na zdjęcia kolejnych kolorystyk adidas Yeezy Boost 380.