Zważając na nieustanny wzrost zainteresowania wokół obuwia i towarzyszącemu temu biznesowi, często zapominamy, że wszystko zrodziło się z hobby i zajawki. Rosnąca społeczność, chętnie wymienia się swoimi doświadczeniami, a rozmowa z kimś, kto interesuje się tym samym, z samego założenia powinna sprawiać nam frajdę!

Kamil Tomaszewski – lepiej znany pod pseudonimem Instabaks, jest założycielem grupy Instabaks Talk. Wraz z Zulu Kuki, postanowili zorganizować wydarzenie wśród członków grupy, związane z fotografią ale i tym, co jednoznacznie kojarzy się z Kamilem – butami. Foto spacer odbył się w dniu wczorajszym, 16 listopada w Warszawie. Celem było odwiedzenie najbardziej intrygujących miejsc, które mogą być tłem na sesje zdjęciowe w charakterystycznych klimatach. W trakcie spaceru, można było kupić kilka nowości z najnowszego merchu Kamila, który wystartował z pierwszą kolekcją w czerwcu bieżącego roku.

Zainteresowanie wydarzeniem pokazuje, że chętnie przenosimy swoją zajawkę poza internet, a ludzie potrzebują realnych relacji aby dzielić się swoimi doświadczeniami. Foto spacer ma odbyć się w przyszłości również w Krakowie i Gdańsku, co pozwoli uczestniczyć w zlocie #InstabaksTalk osobom z poza stolicy. Jeśli chcecie być na bieżąco, obserwujecie social media Kamila lub dołączcie do grupy Instabaks Talk.