Piotr Cartman w QueQuality!

0

QueQuality wczoraj ogłosiło, że do ich ekipy dołączył Piotr Cartman. Postaramy się Wam przedstawić jego sylwetkę choć trochę!

Jeśli mielibyśmy robić listę podziemnych raperów, na których należy zwracać uwagę, na pewno wspomnielibyśmy o Piotrku Cartmanie. Jest to jeden z tych adeptów rapu, którzy było wiadomo, że zaraz będą w wytwórni.

Pierwszy, obecnie dostępny kawałek Piotrka to Zaufanie, na którym w ciągu 11 miesięcy udało się zebrać ponad 192 tysięcy wyświetleń! Piotr wtedy pozostawał anonimowy, ale podejrzewamy, że jak już dołączył do QQ, wkrótce zobaczycie jego twarz. W każdym razie, w Zaufaniu Piotr pokazał swój ciekawy styl.

Następnie ukazał się Berserk, kawałek już nieco agresywniejszy. Jaramy się, że nie jest to wtórny rap, który można usłyszeć w wielu miejscach. Świetną robotę zrobił też swoim Bitem Senso.

Black Belt to już dużo spokojniejsza nuta od reprezentanta QQ. Chociaż w tej nucie akurat Piotr przyznaje, że sporo pali! A to da się również czasem wyczuć przy kawałkach, w każdym razie, flow Piotrka jest naprawdę, uniwersalne i to będzie pokazywać!

Jednak największą popularnością cieszy się puszczony gościnnie na kanale Hip Hop Nigdy Stop Pod Palcami. A twórcą bitu oczywiście był Senso, więc znowu można było spodziewać się agresywnego, trapowego kawałka! Tutaj Piotrem zainteresowało się szersze grono.

Następnie wypuścił Styxbottlewater i jakoś tu jest! Ile kawałków nagrał generalnie? Może kiedyś się dowiemy! Piotrek, powodzenia!