PLNY – Powrót do lat 90′

0

Najnowsza kolekcja PLNY Textylia zatytułowana DIENGI inspirowana jest zagraniczną estetyką sportową lat 90’tych oraz kulturą wschodnią. Kolorystyka kolekcji opiera się na bieli, granacie oraz czerwieni, co jest po części nawiązaniem do barw flagi rosyjskiej, a dodatkowo przypomina sport z lat 90’tych. Każdy już chyba wie, że PLNY znaczą zwyczajnie pieniądze, dlatego też w najnowszej kolekcji motyw ten został ukazany w formie haseł stworzonych cyrylicą, a kilka produktów takich jak t-shirt, tanktop czy bucket hat pojawiły się w wersji z barwnymi printami allover. Poza klasycznymi produktami, w kolekcji DIENGI znajdziemy również między innymi spodenki koszykarskie oraz bluzy z meshu.

4

DIENGI nawiązuje również do drugiego solowego krążka Tedego – Hajs Hajs Hajs, w której znajdziemy skit w języku rosyjskim mówiący o Mishy – handlarzowi nielegalnych wydań kaset muzycznych. Do kolekcji został dodany filmik, który jest dopełnieniem wątku z Hajs Hajs Hajs. Na filmiku młody Rosjanin kupuje jedną z kaset, o których mowa jest na płycie Tedego.

Lookbook wykonał Michał Chojnacki, a bohaterem zarówno lookbooka jak i filmu jest Vitalii Gudokov. Realizacją filmu zajął się Marcin Pietkiewicz.

8

Kolekcja DIENGI dostępna jest w sprzedaży online na stronie holahola.pl

Filmik i lookbook znajdziecie poniżej:

 
1

2

3

5

6

7

9

11
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here