Podsumujmy co wiemy – Sokół solo

0

Wojtek Sokół, przez wszystkich lubiany, legendarny raper, jeden z ojców chrzestnych polskiego hip-hopu, członek WWO, ZIP Składu, TPWC oraz założyciel PROSTO w końcu pokusił się o wydanie solowego albumu.

Zdecydowanie jest to materiał, który oczekiwany był przez wielu słuchaczy. W zasadzie ciągle jest, bo raper odsłonił dopiero 13 kawałków. A można spodziewać się jeszcze więcej, bo sam preorder rozpoczął się miesiąć temu, a będzie trwać jeszcze miesiąc. Sokół na swoim instagramie napisał, że płyta jest zamawiana hurtowo, a jeszcze niegotowa!

Naszym zdaniem platyna to minimum, biorąc pod uwagę, że platynowy status posiadały choćby poprzednie dwie płyty Sokoła wydane z Marysią Starostą.

Mówiąc dalej, wśród gości Hewra, Pro8l3m, Taco Hemingway, Andrzej Zaucha, Igo, Mateusz Krautwurst, Lena Osińska. Featuringi bardzo zróżnicowane, ale starannie też dobrane. Takie zapowiedzi tylko budują kolejne pytania na temat tego, kogo jeszcze usłyszymy na płycie.

Póki co, najbardziej czekamy między innymi na “I tak i nie” – bardzo ciekawi nas połączenie klasycznego stylu Sokoła z Hewrą i ich psychodelicznym stylem. Drugim kawałkiem na który czekamy równie mocno to “Napad na bankiet” – po tytule i gościach w postaci Taco i Pro8l3mu zapowiadają konkretny imprezowy kawałek, który będzie krążyć na wszystkich domówkach. To takie małe podejrzenia.

Preorder zamówicie TUTAJ.

Panie Sokół – czekamy na więcej!

“I tak, i nie” feat. Hewra, prod. ₪
“Pomyłka” feat. Andrzej Zaucha, prod. Pejzaż, cuty DJ Kebs
“Napad na bankiet” feat. PRO8L3M i Taco Hemingway, prod. Steez83
“Hybryda” prod. WOWO, cuty Steez83
“Pluszowy” prod. Lutosław Granat
“Lepiej jak jest lepiej” feat. Mateusz Krautwurst, prod. Magiera
“Koniec gatunku” feat. Lena Osińska, prod. WOWO
“Sprytny Eskimos” feat. Igo, prod. Magiera
“Z tobą” prod. DJ B
“Skażony” prod. Emowski
“Za ręce” prod. Duit
“MC Hasselblad” prod. Dryskull
“Nie da na da” feat. Marcin Pyszora, prod. Broke Boys