Postanowiliśmy zapodać ciekawy całkiem temat jakim jest pokój dla sneakerheada. Dużo z Was zastanawia się zapewne jak taki pokój skomponować, jakie elementy mogą być potrzebne. Oczywiście stworzenie buciarskiego pokoju to dobranie elementów pasujących do siebie również pod kątem użytkowym. Ostatecznie to Twój pokój i ty chcesz w nim mieszkać, więc powinieneś go urządzić w takim stylu, jaki najbardziej Ci odpowiada.

Ale my postanowiliśmy zajrzeć na Pinterest. Naszym zdaniem, to jedna z najlepszych opcji na poszukiwanie inspiracji dotyczących designu. Zerknęliśmy jeszcze na unikalny pokój stworzony przez Ikeę oraz HypeBeast – wideo będzie poniżej. Postaramy się rozpisać również poszczególne, wyróżniające się elementy użyte w tych pokojach.

Swoją drogą, to właśnie pokój stworzony przez HB oraz Ikeę to taki pokój typowego sneakerheada, któremu zależy na pochwaleniu się swoimi parkami.

Co mamy tutaj użyte?

Jako że jest to filmik powstały we współpracy z Ikeą, wszystkiego trzeba szukać właśnie u szwedzkiego giganta. I tym samym:

  • Powtarzającym się elementem jest wisząca półka ścienna składająca się z 7 półek,
  • Szklany regał VITTSJÖ (niestety obecnie nie ma białego, ale czarnobrąz też może się jakoś dopasuje?)
  • Regał KALLAX – prosty i świetnie przechowa przynajmniej dwa kartony Twoich graili. A może któreś będziesz chciał wyeksponować?

kwestie łóżka zostawiamy Wam samym. Zawsze można takowe zrobić z palet (a to już stary patent), albo kupić gotowe.

Co z dekoracjami?

Jeśli chodzi o dekoracje, warto zawsze zakupić plakaty czy obrazy. Jeśli chcesz jakieś konkretne, związane z marką odzieżową, najlepiej takie zamówić samemu, albo zajrzeć na Etsy.

Może jakieś Decki skateboardowe dla dopełnienia designu? Kamuflage, Supreme, a może Palace? Jesteśmy bardzo ciekawi co wykorzystalibyście w swoim pokoju!

Jeśli chodzi o Dywan, odpowiedź jest tylko jedna…