Polska marka owiana tajemnicą

0

Kontynuując tour po polskich markach odnaleźliśmy brand, który jak widać woli pozostać w pewien sposób nierozwiązaną zagadką. Zagadką, którą każdy powinien zrozumieć na swój własny sposób. Doszukując się więcej informacji o casYer udało nam się uzyskać jedynie małą poszlakę tego czym jest marka:

“W życiu podobno najważniejsze jest szczęście.
My wolimy mieć farta.
Jak trafna karta w logo.
Narzędzie multi-tool, survival w każdej sytuacji.
Któregoś dnia wstajesz z kanapy i już nic nie jest takie samo.
Nie wszystko ma być widoczne na pierwszy rzut oka.
Dlatego patrz długo.

casYer jest tworzony przez hermetyczną grupę wolnomyślicieli.
casYer odnajduje się w każdej chwili, stąd tak wiele twarzy i odmienny charakter każdej sesji.
casYer to precedens, tworzymy w Poznaniu, pytanie: „Na legalu?”.”

Można powiedzieć, że styl wykonania logówki przypomina nieco ASSC w dwóch zamiast czterech wersów, aczkolwiek tu by się już objawiała sztuka czepialstwa. Już na pierwszy rzut oka widać, że casYer ma pomysł na siebie i krok po kroku go realizuje. Co ciekawe marka mimo dość krótkiego stażu na rynku zdążyła się już pojawić w klipie Mielzkiego, który powstał podczas tegorocznego PGA:

Póki co sklep obfituje jedynie w kilka propopozycji basiców z ich logówką jako pierwszy drop. Należy tu też nadmienić, że wspomniany pierwszy drop został wyprodukowany łącznym nakładem 100 sztuk, tak też później nie będzie możliwości kupna tych samych wzorów, a zapewne czekają nas kolejne w niedalekiej przyszłości! W naszej opinii jest to marka, której warto się przyjrzeć, gdyż zapowiada się całkiem nieźle, a i ceny nie są tak kosmiczne jak czasami się zdarza, aczkolwiek szczegółową opinię pozostawiamy już Waszym gustom! 🙂

Nie zapomnijcie też sprawdzić ich promo video, które powstało jakiś czas temu co też może Wam nieco przybliżyć obraz na ich pracę:

Dla zainteresowanych podrzucamy linki gdzie możecie ich znaleźć:
http://casyer.com/
https://www.facebook.com/CasYer69/

i na koniec dorzucamy więcej zdjęć tego co wyszło z pod ich ręki 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here