Zablokowane w UK rapowe klipy znajdziecie na… PornHub.

0
pornhub drill

PornHub otwiera swoje… ręce? PornHub otwiera coś, ale raperzy z UK mają powód by się cieszyć. 

Klipy na PornHub?

Najbardziej uliczna odmiana hip-hopu – tak, bardziej uliczna niż polski uliczny rap – drill ma ciężkie życie. W UK sąd zakazał paru rapowym grupom udostępniać swoje klipy na serwisach takich jak YouTube czy VIMEO. Powód? Zwiększona aktywność gangów i strzelanin w regionach zamieszkania niektórych z tych rapowych grup.

Przypadek? Nie do końca…

Drill jest muzyką mocno osadzoną w porachunkach między gangami. Jedyna treść to hajs, narkotyki, strzelaniny i niegrzeczne dziewczyny.

Wydaje się, że każda grupa zajmuje się sprzedażą białego proszku i nienawidzi wszystkich innych. O ile trudno zweryfikować to pierwsze, to o drugie możemy być pewni. Co chwilę ktoś zaprzyjaźniony lub bliski danej grupie zostaje zamordowany przez członka obcego gangu. Wszystko przechodzi do muzyki – beefy, grożenie bronią czy morderstwa wynikające z nagraniem tracka, który nie przypadł do uwagi jednemu z gangów to nic nadzwyczajnego.

Wiecie co jest najgorsze? Te wszystkie grupy mieszkają na jednej dzielnicy.
Od jednego gangu, do drugiego gangu jest parę ulic różnicy.

Kilka takich drillowych grup może zasiać terror w całej okolicy. Z wyrokiem sądu można się zgadzać lub i nie zgadzać. Moim zdaniem nie jest to dobra droga, aby zmienić podejście gangów do siebie i “zlikwidować” problem.

A fani 1011, Block 6, i 410 mają czego szukać na PornHub, tylko mówię!

W innych wiadomościach, Pośmiertną płytę XXXTENTACION usłyszmy już niedługo!