Too many KICKS. Tak właśnie ma się nazywać pełnometrażowy dokument dotyczący sneakersów w Polsce. I całej kultury wokół tego. Nie znamy jeszcze większych szczegółów, ale podzielimy się całą zebraną dotychczas wiedzą!

Promocja na instagramie ruszyła jakieś 3 dni temu, a przynajmniej tak można wywnioskować na podstawie filmowego instagrama. Do tej pory wiemy, że w dokumencie pojawiać się będą najbardziej znani polscy sneakerheadzi. I artyści. Stawkę otwiera Michał Łojewski, twórca polskiego brandu high fashion – UEG, który miał okazje kolaborować między innymi z Pumą.

Następnie został wyróżniony posiadacz 120 par, Rafcyk. Aleksandrags będzie natomiast głosem kobiet w całym filmie (mamy nadzieję, że nie będzie jedyna!). No i Mr Osom, czyli Bartek Walczuk, partner Sofixów przy nadchodzącej kolaboracji oraz Art Director przy nadchodzącym dziele (no i nie tylko).

Nie zabraknie też rapowych głosów, w końcu muzyka i sneakersy się często przeplatają. Pierwszym raperem, który wystąpi w filmie jest W.E.N.A. A jaki dobry album zaserwował w ubiegłym roku! No i często wspomina o butach w swojej twórczości.

Naprawdę czekamy aż kolejne karty zostaną odsłonięte. Produkcją filmu zajmuje się Marcin Kobylecki, właściciel Tengent Studio, natomiast reżyserem jest Dawid Wawrzyszyn. Film ma trafić do kin, pytanie do jak dużej ilości trafi? Czy będzie grany na festiwalach? My już się nie możemy doczekać, żeby go obejrzeć! I mamy nadzieję, że wy również. W końcu to będzie kawał historii!

PS. Ruszyła również strona internetowa!

Koniecznie obserwuj zaobserwuj nas na instagramie oraz Facebooku!