Prawie wszyscy w Las Vegas stawiają na McGregora

0

Może to kwestia bardzo korzystnego kursu, może wiara w sensację, ale większość graczy obstawiających w zakładach bukmacherskich wynik walki Floyda Mayweathera Jr z Connorem McGregorem stawia na zwycięstwo irlandzkiego mistrza MMA. 

Jak donosi lvrj.com w oparciu o dane z CG Technology, aż na 90 procentach kuponów wydanych w punktach bukmacherskich w Las Vegas jako nazwisko zwycięscy nadchodzącego szlagieru zaznaczono “McGregor”. Przykładowo w kasach MGM Resorts na wygraną McGregora przyjęto do tej pory 2500 zakładów, przy jedynie 65 na Mayweathera.

Mimo wszystko trzeba podkreślić, że przewidujący wiktorię “Money” Floyda typują z dużo większą pewnością siebie, bo łączna kwota postawiona na byłego króla boksu zawodowego przewyższa tę zainwestowaną przez graczy w McGregora.

Pojedynek, na zasadach boksu, pomiędzy Floydem Mayweatherem Jr i Conorem McGregorem odbędzie się 26 sierpnia. Aktualnie faworytem bukmacherów w stosunku 7:1 jest Mayweather.

Skąd tak duża dysproporcja pomiędzy Las Vegas a ogółem? Sam nie wiem, ale pewne jest, że w sezonie nie ma tam zbyt wielu trzeźwych ludzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here