Prosto x Vistula – kontrowersyjnie?

  0

  Jedna z najstarszych rapowych marek, Prosto, już niedługo wejdzie w kolaborację z Vistulą. Minęły już dwa dni od ogłoszenia informacji o kolaboracji, co się wydarzyło i co wiemy?

  Pierwsza sprawa jest taka, że Wojtek Sokół dodał na swojego instagrama, w którym można widzieć splecione ST w logu Vistuli będące nawiązaniem do logotypu Prosto. Wstępnie pokazał się nam trochę bardziej elegancki, wciąż ciekawy styl:

  Garniturowa marka nie została dłużna i od razu wstawiła również zapowiedź kolaboracji na neonowym kolorze… Właściwie to trzy zapowiedzi! Wtedy też zaczęły docierać kolaboracyjne bluzy w kolorze neonowym do influencerów i artystów na terenie całego kraju. Część internetu zaczęła krzyczeć, ze jak to tak można, bo podjebki z Off White… ale no nie do końca tak jest.

  No, a tak się prezentują -> spójrz po prawej!

  Szkoda, że mamy na razie okazję zobaczyć jedynie złożone bluzy… Jednakże, traktujemy na razie to jako zapowiedź nadchodzącej akcji i czekamy co czas pokaże. Kontrowersje może wzbudzać fakt, że Prosto jest marką, która kojarzy się głównie ze społeczeństwem dresiarzy niestety przez szkodliwy stereotyp słuchacza rapu z 2010 roku. Jest to marka z potencjałem, która widać, że stara się dopasować do najnowszych trendów. Nasza ocena? Bardzo podoba nam się cały koncept kolaboracji, gdyż stoimy zarówno po stronie polskich produkcji oraz mieszania dwóch różnych stylów. Serio, na nic tak nie czekamy jak na lookbooki z tej kolekcji! Pamiętajcie, będziemy Was o tym informować!