Kanye West przedstawia wczesną wersję YEEZY BOOST 350

0

Kanye West w końcu powrócił na Twittera. Tym razem zamiast rantów dostajemy mnóstwo ciekawostek. W tym zdjęcie prototypu wcześniej wersji Yeezy Boost 350. Kupilibyście?

Koncept Yeezy Boost 350

Kanye powrócił na social media i od razu zaatakował z dużą bombą. Wcześniejsza wersja Yeezy 350,  a bardziej koncepcyjny obrazek z photoshopa, znacznie różni się od finalnego produktu.

yeezy boost 350 concept

Oryginalny design miał większy język oraz podeszwę w troszkę odmiennym stylu. Najważniejszym miejscem projektu miał być środek Yeezy. Dostajemy tutaj spleciony ze sobą materiał przechodzący tuż pod językiem. Dodatkowo BOOST midsole znajdował się tylko na końcowej części buta, nie na całości obuwia – tak jak widzimy to teraz.

Na swoim twitterze Kanye podzielił się również początkową wersją innego buta – tym razem z własnej kolekcji Yeezy. Są bardzo podobne do Yeezy 950, które dostaliśmy z pierwszą edycją kolekcji od Kanye’go. Raper powiedział, że nadal stara dopracować się design tego modelu.


Jako ostatni smaczek dostajemy projekt tatuażu specjalnie dla Kanye. Autorem projektu jest sam Gosha Rubchinsky. Mamy nadzieję, że to nie ta zmiana kierunku jego własnej marki, którą zapowiedział.

Dajcie nam znać jak podoba Wam się wczesna wersja Yeezy Boost 350!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here