O tytułowej sylwetce moglibyśmy mówić godzinami, a to m.in. z uwagi na jej ponadczasowość, którą mogą udowadniać liczne projekty. Historię jednego z najbardziej popularnych modeli Nike dobrze znamy, a choć na rynku pojawiła się niezliczona liczba kolorystyk – w dalszym ciągu, wydanie potrafi zaskoczyć.

Air Force 1 Skeleton zadebiutował po raz pierwszy w 2018 roku w śnieżnobiałej palecie wraz z motywem RTG. Rok później, doczekaliśmy się wersji czarnej, która okryła się równie wielką sympatią. Jako że zbliżamy się do Halloween, przedsiębiorstwo ma dla nas kolejną kolorystykę! Jeśli znudziły was monochromatyczne barwy, ”Brilliant Orange” może być interesującą alternatywą. Pomarańczowa cholewka niezmiennie nosi na sobie motyw szkieletu, a całość spoczywa na białej podeszwie. Jak w przypadku poprzedników, jej zewnętrzna półprzezroczysta część świeci w ciemnościach.

Jak wspominaliśmy wydanie jest dedykowane Halloween, tak więc premiery możemy spodziewać się w październiku. Retail nie przekroczy 130 dolarów.