Kalendarz premier w 2020 roku jest doprawdy gorący, a do jego grona dołącza kolejna, niecodzienna sylwetka. Duet sacai & Nike jest na tyle specyficzny, że projekty można kochać lub wprost nienawidzić, tymczasem na horyzoncie kolorystyka Vaporwaffle „Game Royal / Sport Fuchsia”.

Gdy w 2018 roku, ujawniono fotografie dwóch hybryd (Blazer Mid & LDV Waffle) losy współpracy okryły się wielkim zainteresowaniem. Design czerpiący de facto z archiwów, dał nam zupełnie świeże wersje modeli. Dziś, przedstawiamy najnowszą kolorystykę sacai x Vaporwaffle! Masywny wygląd zawdzięczamy dekonstrukcji podeszwy oraz podwójnym elementom takim jak Swoosh, sznurowadła oraz logo na języku. Projekt od początku nie był dedykowany fanom klasyki, co podkreśla również wielowarstwowa cholewka. Połączenie siateczki, elementów delikatnej skóry i zamszu dopełnia paleta beżu, odcieni niebieskiego, czerwieni, czerni oraz bieli.

Nie ujawniono konkretnej daty premiery, jednak będzie miała miejsce już w sezonie letnim tego roku. Cena nie przekroczy 180 dolarów.