Liczba wydań i modeli z rodziny YEEZY z roku na rok rośnie, a my w dalszym ciągu jesteśmy głodni kolejnych nowości. Jedną z nich, jest długo zapowiadana sylwetka Quantum Basketball, o której słyszeliśmy już w 2018 roku.

Zarówno fani marki, jak i zespół adidas, doskonale wie co najbardziej przyciąga naszą uwagę. Czarne, monochromatyczne kolorystyki zazwyczaj osiągają równie spore zainteresowanie, co cenę odsprzedaży. Jako że kultowe 350 ”Pirate Black” pozostawały wyjątkami wśród czerni, ubiegły rok zaowocował w wydanie 350 V2 ”Black”. Mieliśmy okazję kupić również 700 V2 ”Vanta” a wielkimi krokami zbliża się premiera 700 V3 ”Alvah” – to jednak nie koniec. Kanye West, ma w planach wydanie nowego modelu Quantum BSKTBL w kolorystyce ”Barium”. Cholewka jak i podeszwa, mają być utrzymane w czerni, co stanowić będzie kolejne monochromatyczne wydanie. Niezmiennie, but pokrywać będą elementy bocznej dzianiny, zamszu oraz akcenty odblaskowe.

Na obecną chwilę nie ujawniono oficjalnych zdjęć, jednak opierając się o powyższe szczegóły, możemy zobrazować przypuszczalny wygląd kolorystyki. Jej premiera ma nadejść w połowie 2020 roku, natomiast sam debiut modelu planowany jest na wiosnę.