Globalna marka sportowa PUMA oficjalnie ogłasza współpracę z J.Cole –
amerykańskim raperem i laureatem nagrody Grammy. Z tej okazji powstał spot telewizyjny, który opracował i wyreżyserował sam Cole. Opowiada on o konsekwentnym spełnianiu marzeń, mimo napotkanych przeszkód lub upływu czasu. Reklama jest wspólną produkcją marki PUMA x Dreamville i była emitowana podczas wczorajszej gry NBA All-Star na TNT.

Ze względu na związek z koszykówką, modą oraz kulturą uliczną, J.Cole jest
idealnym ambasadorem marki. “Nasza współpraca jest głęboko zakorzeniona” – powiedział Adam Petrick, Globalny Dyrektor Marki i Marketingu PUMA . “Cole jest zaangażowany w tworzenie produktów, kampanie marketingowe oraz dzieli się swoją kulturową wizją. Będzie kluczowym graczem w wielu projektach, które realizujemy jako marka, dlatego cieszymy się, że możemy z nim współpracować nie tylko na poziomie produktu, ale także wspierać go jako jednego z naszych sportowców“. Wraz z ogłoszeniem współpracy, PUMA prezentuje najnowszy model Sky Dreamer – odświeżoną wersję Sky LX, który królował na boiskach w latach 80. Model zostanie wydany w dwóch wersjach kolorystycznych.

Po 40 latach model powraca łącząc w sobie klasyczny styl LX z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dodatkowym elementem buta jest emblemat Dreamville “Dreamer”, który czerpie inspirację z marki Cole’a. Pojawi się on na nogach sportowców PUMA Hoops, a u J.Cole’a został zauważony już kilka miesięcy temu. Dreamer to jeden z wielu produktów PUMA x J.Cole, które pojawią się w sprzedaży.