PUMA i HELLY HANSEN po raz kolejny łączą siły w nowej kolekcji, która oddaje sportowe DNA PUMY oraz techniczną wiedzę i doświadczenie norweskiej marki.

Założona ponad 140 lat temu firma HELLY HANSEN jest liderem odzieży żeglarskiej, narciarskiej i outdoorowej. Dzięki odważnym projektom i sprytnym rozwiązaniom technicznym, marka odcisnęła swoje piętno na modzie streetwearowej w latach 90.

To właśnie tej dekadzie duet składa ukłon w najnowszej kolekcji, korzystając z dziedzictwa zarówno PUMY jak i HELLY HANSEN. Znajdziemy tu bowiem materiały i kolory charakterystyczne dla tamtych czasów. Pośród ubrań, butów i dodatków pojawiły się m.in. modele Future Rider i RS-X 3, legginsy, bluzy i spodnie dresowe oraz torebka i plecak. Marki zdecydowały się na zastosowanie tkanin z certyfikatem bluesign®, skorzystały z takich urozmaiceń jak siatka czy odblaskowe wstawki oraz mocny branding.

Kolekcja PUMA x HELLY HANSEN dostępna jest od 8 lutego w oficjalnych sklepach PUMA oraz HELLY HANSEN, a także w wybranych sklepach sneakersowych.