Puma, jako druga marka z “gigantów” zaczyna produkować samo-wiążące się buty! Bo kto po obejrzeniu “Powrotu do przyszłości” nie chciał posiadać super futurystycznych butów, jakimi były NIKE Mag?

W każdym razie, NIKE pokazało już wcześniej, że da się stworzyć kicksy, które będą się same wiązać. W obecnym czasie, gdzie obuwniczy giganci prześcigają się różnymi systemami, trzeba zaskakiwać publikę coraz to lepszymi kolaboracjami albo technologiami. Wtedy na rynek dostaliśmy Nike Adapt.

Jednakże, najnowsze sneakersy od Pumy mają dostosowywać się całkowicie do buta, a ich wiązanie będziecie mogli kontrolować swoim telefonem! Tak całkowicie spersonalizowany sposób noszenia buta ma zwiększyć wielokrotnie jakość noszenia butów. Ma to być game-changer od PUMY.

Fakt faktem, nie można tu praktycznie mówić o wiązaniu, systemy będące w cholewce buta są już za to odpowiedzialne. Pierwszy model, nieposiadający sznurówek został wydany już w 1968 roku, czyli ponad 50 lat temu!

Buty wykorzystujące system Fit Inteligence (FI) będą najszybciej dostępne w roku 2020, tak więc zachęcamy już do zbierania pieniędzy na ten cel!

Czy przyszłość nadeszła?

Z innych buciarskich hitów: SPRZEDAŻ YEEZY WZROSŁA O 600%!