Środowisko artystów, w tym raperów chętnie otwiera się na nowe projekty, które niekoniecznie są związane z samą muzyką. Są to wysokie stanowiska w sektorze mody, projektowanie wnętrz i przedsięwzięcia budowlane czy własne restauracje.

Pusha T, a właściwie Terrence Thornton jest jednoznacznie kojarzony z rapowym brzmieniem ale i to może się zmienić. Wraz z właścicielami nieruchomości Wayne Johnson i Tony Perry, jest odpowiedzialny za otwarcie nowego lokalu na mapie Waszyngtonu. Nowy biznes nosi nazwę ”Kitsuen” co w dosłownym tłumaczeniu oznacza dym. Serca i żołądki klientów ma rozbudzić ramen w wersji shoyu, miso oraz ofertę z japońskim smażonym kurczakiem w głębokim oleju. Kucharzem odpowiadającym za dania, został Munehiro Mori z 25 letnim doświadczeniem. Miejsce będzie oferowało również bar z napojami rzemieślniczymi, a w tym drink ”a nod to Push and the 757” nawiązujący do numeru kierunkowego Virginia Beach, skąd pochodzi raper.

Wielkie otwarcie ma nastąpić bliżej Nowego Roku, nieoficjalne informacje wskazują nawet na datę 31 grudnia 2019 roku. Goście będą mogli zająć miejsca zarówno wewnątrz, jak i na ogrzewanym patio.

1362 H St. NE
Washington, DC 20002