Romanse e-sportu ze streetwearem!

0

Devils.one to e-sportowa organizacja zrzeszająca obecnie trzy drużyny specjalizujące się w trzech różnych grach komputerowych, a mianowicie mają swoje zespoły w League of Legends oraz Fortnite, a od niedawna połączyli siły z Triton Racing i w ten sposób powstało DV1 Triton Racing, który podbija obecnie świat symulatorów wyścigowych!

Od niedawna organizacja postanowiła również sprawdzić się w projektowaniu odzieży! Zgodnie z XIII punktem ich manifestu, to znaczy “Dress like a rockstar”, członkowie organizacji mają nosić to, w czym jest im najwygodniej. Stąd postanowili zamienić wszędzie obecne koszulki poliestrowe na bawełniane i wypuścić je szerzej. I to nie tylko dla swoich fanów, ale również dla osób, wyznających podobne wartości co organizacja, czy też dla osób będących w streetwearze i e-sporcie.

Kolekcja DV1 PRIME została zaprojektowana przez znaną w branży designerkę, Wiolę Uliasz. Marka od początku zakłada jak najwyższą jakość swoich produktów i dedykuje je zarówno na wyjścia na miasto jak i na imprezy e-sportowe!

Już teraz możecie zakupić TUTAJ ubrania z kolekcji DV1 PRIME! Z kodem SHC otrzymasz 6% zniżki!

W każdym razie, Devils.one zapowiada kolejne ubraniowe projekty! Lookbook przygotowała Ada Gruszka.