Rozpad Rae Sremmurd? Manager prostuje plotki!

0
rae sremmurd

Fani Rae Sremmurd nie mieli łatwego weekend’u. Wpisy jednego z członków grupy, Slim Jxmm’iego mocno sugerowały na koniec historii zespołu. Raper na swoim Twitterze podzielił się kilkoma, teraz już usuniętymi, przemyśleniami na temat początku jego solowej kariery i zakończenia współpracy ze swoim bratem – Swae Lee – w Rae Sremmurd!

“Y’all still got ya mans swae y’all a be skraight,” – napisał na twitterze. – “Y’all won it’s a wrap. Not SremmLife. I’m not Rae Sremmurd. I’m slim jxmmi and ima sink or swim by myself.”

I Really Hope This Is A Joke! #SlimJxmmi Says He Is No Longer #RaeSremmurd & That We Have @goSwaeLee Whats Going On? What Do You Guys Think? pic.twitter.com/mUvJXwfoiQ— Boot Blogs (@BootBlogs) 12 stycznia 2019

To nie koniec spekulacji. Silm Jxmm’i podzielił się wiadomością o solowej karierze również na Instagramie. W pierwszym poście pozbył się swojej ksywy, w drugim zapowiedział nowy, solowy projekt na 2019 rok.

Na całe szczęście – sytuację udało się szybko rozwiązać. Jak podaje manager grupy – Rae Sremmurd nadal istnieje w niezmienionym składzie.

Na Instagramie SlimJxmmi’ego pojawiła się fotografia rapera razem z Swae Lee. W opisie możemy znaleźć “Sremm 4 Life”.

Na oficjalnym twitterze grupy również możemy zobaczyć dobre wiadomości na temat pojednania braci!

Jak myślicie to koniec dramy? Czy możemy oczekiwać czegoś więcej od Rae Sremmurd w 2019 roku? Ich ostatni hit

To nie wszystkie wiadomości ze rapowego świata, Zero z nowym klipem!