Rychu Peja idzie w trapy? Zapowiada współpracę z Beteo i Rogal DDL!

0
rychu peja trap

Rychu Peja stawia na newschool? Zapowiada inne brzmienia na nowej płycie! Na nowym albumie usłyszymy Beteo, Rogala DDL i innych nowoczesnych raperów!

Wygląda na to, że usłyszymy Peję na trapach. I niesamowicie nas to cieszy. Poznański raper jest znany ze swojego zamiłowania do trueschoolowych brzmień. Sam, prywatnie, jestem zszokowany tymi nowinami. Pozytywnie zszokowany.

Peja był raperem, przez którego zacząłem słuchać rapu. Dzięki jego nagraniom jako Slums Attack poznałem mnóstwo nowych ksywek ze świata rapu – zarówno Polskiego, jak i USA. Niezmiernie mnie cieszy, że artysta dzięki któremu poznałem tą kulturę teraz zacznie eksperymentować w trapowych dźwiękach, którymi szczerze się jaram odkąd usłyszałem debiut T.I.

Peja na trapach!

Ze słów Peji wynika, że nie zamierza odrzucić swoich korzeni. Na nadchodzącej płycie znajdziemy wymieszanie różnych styli. Tak samo będzie z gośćmi. Do każdego numeru gościnni raperzy będą wybrani tak, aby jak najlepiej oddawać klimat kawałka. Peja zapowiedział też nadchodzące współpracę z Beteo, Rogal DDL oraz Kaz Bałagane.

Dostajemy też krótką wzmiankę o dość nadal kontrowersyjnym temacie autotune. Raper nie widzi problemu w używaniu tego efektu. Oddaje też przysłowiową część T-Painowi. Chociaż T-Pain nie jest odpowiedzialny za wynalezienie auto-tune, jak twierdzi Rychu Peja, to dzięki niemu użycie go wzrosło do takich wymiarów jak teraz. A dla hejterów, którzy uważają, że po użyciu tego efektu niepotrzebne są zdolności śpiewana odsyłam TUTAJ.

Całą zapowiedź w video poniżej!

W innych rapowych nowinach, Bobby Shmurda ma szansę opuścić więzienie wcześniej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here