Saful z Dixon37 zagra główną rolę w serialu “Ślepnąc od Świateł!

0
saul dixon37 ślepnąc od świateł

“Ślepnąć od Świateł” to serial na który czeka każdy fan Żulczyka. Dzisiaj stacja odpowiedzialny ze serial, HBO, opublikowała pierwszy trailer sezonu na podstawie powieści autora z Polski. W główną rolę wcielił się Saful z Dixon37.

Saful z Dixon37 w Ślepnąc od Świateł!

„Ślepnąc od świateł” w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego opowiada historię Kuby (Kamil Nożyński, Saful), warszawskiego dilera kokainy. To perfekcjonista, który chce mieć nad wszystkim kontrolę. Także nad swoim przemyślanym wizerunkiem. Jego klientami są celebryci, politycy, hip-hopowcy, biznesmeni i zamożne kobiety. Kuba egzystuje wśród lokalnych gangsterów, którymi dowodzi Stryj (Janusz Chabior). Obaj mają tego samego szefa, Jacka (Robert Więckiewicz). Kuba jest wypalony i zmęczony szybkim życiem. Postanawia kupić dwa bilety do Argentyny w jedną stronę. Wylot jest za tydzień. W tym samym czasie z więzienia po kilkuletnim wyroku wychodzi Dario (Jan Frycz). Losy gangstera starej daty i Kuby nieoczekiwanie się przecinają.

Serial powstał na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka. Sam autor jest współodpowiedzialny za scenariusz. Zdjęciami zajął się Michał Englert, a producentką jest  Izabela Łopuch. Będzie to pierwsza rola Safula z Dixon37. Saful wystąpi obok takich postaci jak Robert Więckiewicz, Jan Frycz, Cezary Pazura oraz Janusz Chabior.

Książka zostanie ukazana w 8 odcinkach. Każdy epizod to kolejny dzień z życia dillera. – „Ślepnąc od świateł’ to thriller neo-noir podzielony na rozdziały stanowiące integralną całość. To próba pokazania świata, w którym wszelkie zasady zostały odrzucone, wartości przepadły i wszystko dryfuje w pustkę. To historia o tym, że można próbować uciekać, jednak najtrudniej jest uciec od siebie, a każda podjęta próba prowadzi do konfrontacji z naszą przeszłością. To opowieść o złudzeniu istnienia naprawdę i posiadania pełnej kontroli nad swoim życiem – powiedział reżyser Krzysztof Skonieczny w wywiadzie.

Trailer serialu możecie sprawdzić poniżej. Premiera już na jesień tego roku!

W innych wiadomościach, OSTR dzieli się teledyskiem do Szczęścia Milimetr i zapowiada trasę!