Już jutro oficjalna premiera Air Jordan IV x Off-White w kolorystyce ”Sail” na co niecierpliwie czekamy. Mimo, że wydanie należy do limitowanych, sample z samej zasady nie mają sobie równych. Parę Air Force 1 ”MCA” mogliśmy zobaczyć m.in. na nogach Virgila Abloha podczas pokazu Louis Vuitton. Niestety do tej pory, nie ujawniono informacji na temat premiery.

Ku zaskoczeniu, jedna z platform odsprzedaży – Stadium Goods, udostępniła wydanie sampli, które mogliśmy kupić za jej pośrednictwem. Cena była proporcjonalnie wysoka co do zainteresowania, ponieważ opiewała na kwotę 9,735 dolarów. Warto dodać, że jako próbka, but był dostępny w jedynym rozmiarze, a konkretniej 12 US. Oficjalne fotografie niebieskiej kolorystyki wraz z czarną podeszwą zachęciły do zakupu – w przeciągu kilku godzin zostały sprzedane.

Biorąc pod uwagę charakter wydania, cena raczej nas nie dziwi. Zwłaszcza, że to czy model kiedykolwiek trafi do sprzedaży, stoi pod wielkim znakiem zapytania. Obecnie, dysponując grubym portfelem możemy kupić wersję AF 1 ”MCA” z 2019 roku – rzecz jasna z drugiej ręki lub poprzez serwisy pokroju Klekt. Cena oscyluje w okolicach 1700 – 2300 dolarów.