Rihanna jest niezaprzeczalnie artystką dużego formatu – będąc na scenie od 2003 roku, mieliśmy okazję zobaczyć ją w różnorodnych projektach. Poza sferą muzyczną, wokalistka jest bohaterką nadchodzącego filmu dokumentalnego oraz trzyma pieczę nad Fenty X Savage.

Marka zajmuje się produkcją bielizny w dość szerokim wachlarzu rozmiarów – coroczne pokazy są organizowane z modelkami o przeróżnych kształtach i figurach, bez ograniczeń. Według The New York Times, firma wnioskuje o 100 milionów dolarów dofinansowania, aby poszerzyć swoje działania o Europę. Kolejnym celem jest wprowadzenie oferty odzieży sportowej – warto pamiętać, że Rihanna była jedną z ambasadorek Pumy, podnosząc zyski firmy. Jeśli Savage X Fenty uda się wkroczyć na rynek z równie kuszącym asortymentem, może być to przełomowy moment działalności.

Obecnie, firma osiąga dochody na poziomie 150 milionów dolarów, natomiast nadal pozostaje nierentowna. Nie jest to de facto żadną niespodzianką, ponieważ w tym roku minęły zaledwie 2 lata działalności.