Powracamy na sekundę do 2017 roku i współpracy Seana z Nike. Stworzenie hybrydy na bazie Nike Air Max 97 & 1 okazało się być strzałem w dziesiątkę, a to m.in. dzięki niecodziennej, sztruksowej cholewce. Design na tyle spodobał się fanom, że artyści tacy jak Chase Schiel, stworzyli własne wersje obuwia odzwierciedlając układ kolorów i rodzaj materiału.

W listopadzie ubiegłego roku okazało się, że Sean Wotherspoon stworzy podobne wydanie, jednak tym razem u boku Asics oraz atmos. Uwagę skupiono na sylwetce Gel Lyte III, której niemalże każdy element został zabarwiony na inny kolor. Zdecydowanie nie jest to pozycja dla minimalistów, a na nudę nikt z nas nie powinien narzekać. Cholewka skupia odcienie mięty, zieleni, granatu, niebieskiego, fioletu przechodząc do odważnej pomarańczy, czerwieni, żółci czy brązu. Poboczne logo Asics jest w formie rzepu, który można przyklejać dowolnie wedle koloru, tak jak i logo atmos. But cechuje dzielony język, co nadaje parze wyjątkowości. Trio nie udzieliło oficjalnych informacji na temat premiery, jednak z pewnością odbędzie się jeszcze w tym roku.

Czy kolaboracja podzieli losy duetu z Nike? Trudno powiedzieć, z pewnością już na dzień dzisiejszy wzbudza spore zainteresowanie.