SHC dla Eastend.pl

0

Ostatnimi czasy, jako MagicTown Group, podjęliśmy współpracę ze sklepem internetowym Eastend.pl. Odpowiadamy za zmianę wizerunku przedsiębiorstwa: przygotowujemy i realizujemy produktowe sesje zdjęciowe, lookbooki, a także klipy reklamowe.

W piątek, 8.02.2019, zorganizowaliśmy sesję zdjęciową, w której uczestniczyli Monika Chmielecka, Bartosz Bryła, Klaudia Chojnacka i Rafał Torkowski, a ich makijażem opiekowała się Izabela Jurczak. Za zdjęcia odpowiedzialna była Dorota Topolska oraz Diana Raczkiewicz. Za klip, który kręciliśmy w trakcie sesji zdjęciowej, odpowiedzialna była ekipa z Mastervison.video.Dostaliśmy sto produktów od takich marek jak Fila, Ellesse, Adidas oraz Vans. Mimo sporej ilości pracy, cała ekipa była bardzo zadowolona!

A do 17.02, z okazji walentynek, na Eastend.pl będziecie mieli szansę do zakupienia całego asortymentu ze zniżką -25%*  z kodem „LOVE”, a zapłacić za niego możecie nawet za 21 dni, a zwrócić możecie nawet do 365 dni! Wysyłka i zwrot oczywiście są darmowe.

*Zniżka -25% obejmuje produkty nieprzecenione, na produkty przecenione z kodem “LOVE” będziecie mieli -5%.