SHC dla Sizeer – miejska propozycja na wiosnę!

  0

  Zima się skończyła, więc klasyczne szóstki lecą powoli na bok. Co szykujesz na wiosnę? Zdecydowanie by się przydało coś w czym można czuć się lekko… I żeby było wygodnie. I żeby w razie deszczu nie mieć całej mokrej stopy. I w sumie, żeby można było w tym śmigać po mieście. Timberland wyszedł z propozycją na nadchodzącą wiosnę i wypuszcza model Brooklyn! W czterech kolorystykach!

  Z Brooklynami wyskoczyliśmy na dach naszej nowej redakcji (tak, przeprowadziliśmy się!) i zrobiliśmy parę bardzo ładnych zdjęć z Maćkiem Grendą w roli głównej, które zobaczycie w sklepach Sizeer w całej Polsce! Oczywiście koniecznie postaramy się też tym razem, aby kicksy trafiły też do Was!

  But jest inspirowany miejskim stylem, coś jak model Flyroam, ale delikatnie bardziej zabudowany. W końcu musi być wiosennie! Co jeszcze ciekawego? Cholewka wykonana jest z wysokiej jakości nubuckowej skóry, wyprodukowanej w ekologicznej garbarni z Leather Working Group. Cholewka ma miękkie wykończenie i wygodne sznurowanie! Także, uwierz nam lub nie – but będzie pasować do każdej okazji!

  Co ciekawe, model wykonany jest w 50% z materiałów pochodzenia ekologicznego i organicznego. To naprawdę dobra sprawa! Należy pamiętać, że zasoby Ziemi kiedyś się skończą. A ona non stop woła o pomoc!


  Podeszwa została wykonana w całkowicie nowej technologii AeroCore. Co ją wyróżnia?
  Po pierwsze – lekka pianka EVA. Musisz mieć odpowiednią amortyzację.
  Po drugie – wykończona jest bieżnikową gumą. Naprawdę, Timberland krzyczy, że chce dla nas dobrze!
  Po trzecie – aerodynamiczny, inspirowany sportem kształt. Połącz to co lubisz. Miejski styl. Wiosna. A wiemy, że prawdopodobnie jesteś miejskim nomadem.

  Buty oczywiście są dostępne w sklepach Sizeer oraz Timberland w całej Polsce oraz w sklepach internetowych Sizeer.com oraz Timberland.pl

  Zdjęcia: @matt.why.not