Najwyższy czas na kolejne podsumowanie, tym razem biorąc na warsztat sierpniowe premiery, które zdecydowanie zasługują na wasze zainteresowanie!

Nike SB Dunk Low ”Sashiko”

Kilka dni temu pisaliśmy o wykorzystywaniu denimu w wielu lubianych modelach. Kilka tygodni temu odbyła się premiera AJ 1 ”Washed Denim” natomiast jeśli szukacie czegoś bardziej stonowanego, Nike spieszy z odpowiedzią. Kolorystyka ”Sashiko” i nazewnictwo wiąże się z charakterystycznymi szwami, które są uznawane za jedną z technik haftu.

01/08/2020

Air Jordan I WMNS ”Satin Snakeskin”

Wielokrotnie poruszaliśmy temat wzbogacenia oferty Jordan Brand dla kobiet. Ostatnie premiery takie jak m.in. współpraca z Off-White udowadniają, że ruch był strzałem w dziesiątkę. Idealnie obrazuje to hasło kampanii z Titi Finlay cyt. ”Sneaker culture is often seen as a ”boys club”. We’re changing that.” W sierpniu kolejna gorąca premiera, tym razem AJ 1 WMNS ”Satin Snakeskin”. Czerwona cholewka została zestawiona z satynowymi elementami, choć główną rolę gra tu motyw imitujący skórę węża.

06/08/2020

New Balance 327 x CNCPTS ”Cape”

Stosunkowo młody model NB 327 dość szybko zyskał na sympatii, a ilość kolorystyk i projektów to podkręca! Sieć butików Concepts zorganizowała w lipcu loterię charytatywną, której wygraną były dwie kolorystyki Nike SB Dunk Low ”Lobster” natomiast już teraz, przedstawia nietuzinkowe wydanie u boku NB. Kolorystyka nawiązuje do drinka ”Cape” – stworzonego z wódki, soku żurawinowego oraz soku z limonki.

13/08/2020

Nike SB Dunk Low x Medicom Toy ”[email protected]

Niemalże każdy miesiąc niesie za sobą godną zainteresowania współpracę dot. linii Nike SB. W lipcu był to projekt z Grateful Dead, natomiast sierpień jest gotów na Medicom Toy. Na ten moment nie określono konkretnej daty, jednak sylwetki imitującej końskie włosie powinniśmy spodziewać się w najbliższych tygodniach.

Air Jordan IV x Union Los Angeles

Debiut współpracy w 2018 roku okrył się wielkim sukcesem, a wiele z nas z niecierpliwością czekało na ujawnienie informacji o kolejnych wydaniach. Do sprzedaży trafią dwie wersje kolorystyczne AJ IV (w tym ekskluzywna dla LA) oraz odzież. Design zaskoczył raczej wielu z nas, choć być może z uwagi na fakt, że spodziewaliśmy się podobnej stylistyki co w przypadku AJ 1. Mimo to, sylwetki w dalszym ciągu są godne uwagi.

”Guava Ice” 15/08/2020 / ”Off-Noir” 29/08/2020

Air Jordan III SE Denim ”Fire Red”

Wielu z nas oczekiwało tego roku klasyki wśród trójek, a mianowicie ”Fire Red” w wersji OG. Jordan Brand zaskakuje i przedstawia wersję de facto opartą o te same barwy, jednak w towarzystwie nowych akcentów. Wydanie wzbogacone o denimowe wstawki (Elephant Print) pochodzi z linii SE – Special Edition.

27/08/2020

adidas Yeezy 700 V3 ”Azareth”

Choć większość fanów Kanye’ego całą uwagę skupia na wyczekiwanym albumie i stanie zdrowia artysty, są też dobre wieści. W sierpniu światło dzienne ujrzą dwie sylwetki w tym tytułowe 700 V3 ”Azareth”. Naszą uwagę zdobyły dość niecodzienną paletą kolorów, która dominuje w jasny, niebieski odcień. Całość spoczywa na śnieżnobiałej podeszwie wraz z akcentami szarości.

29/08/2020

Kto wie, co jeszcze przyniosą kolejne tygodnie – zaglądajcie na portal, aby śledzić premiery na bieżąco.