Butiki są ważną częścią rynku obuwia, a wiele z nich może pochwalić się długoletnią działalnością. Dzięki temu, wielokrotnie mieliśmy szansę zobaczyć projekty współprac w towarzystwie sklepów detalicznych. Obchody urodzin są na to idealną porą!

Kilka miesięcy temu, size? ogłosił kolekcje świętujące okrągłą, 20 rocznicę istnienia. Do tej pory, światło dzienne ujrzała m.in. sylwetka Converse Chuck Taylor z emblematami, Superstar ”50/20 Cities Series” oraz Nike Air Max 95. To jednak nie koniec prac z oregońskim przedsiębiorstwem! W bieżącym roku do sprzedaży ponownie trafiło wydanie Air Zoom Spidron Cage 2 – na jego bazie, duet stworzył kolejną kolorystykę. Inspiracji należy szukać w Londynie, a konkretniej Carnaby Street wśród okolicznych, kolorowych kamienic. Cholewkę wykonano w oparciu o zamsz, gładką skórę oraz siateczkę. Biało beżowa kolorystyka nosi na sobie różowe, żółte oraz jasnoniebieskie elementy. Na pięcie umieszczono haftowaną naszywkę ”Welends the World” nawiązując do szyldu ”Welcome To Carnaby Street” widniejącego od 1973 roku.

Na tę chwilę firmy nie ujawniły daty oficjalnej premiery, jednak powinniśmy oczekiwać jej już w najbliższych tygodniach.