Skechers oraz PUMA w marketingowej wojnie przeciwko NIKE?

  0

  W zasadzie, chyba wszyscy lubimy przekrzykujące się w reklamach marki. Nieważne, czy to BMW, Audi, czy może PUMA, Skechers i NIKE.

  O co chodzi:

  https://twitter.com/SportsCenter/status/1098404362148208640?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1098404362148208640&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.highsnobiety.com%2Fp%2Fskechers-nike-just-blew-it-ad%2F

  Zion Williamson, zawodnik będący jednym z graczy, których można się było spodziewać w drafcie NBA, 20 lutego występował na boisku w NIKE PG 2.5, podczas meczu Duke-UNC doznał kontuzji w wyniku rozerwania się buta!

  Takie coś, to duży strzał w kolano dla Nike. Pierwsza zaatakowała PUMA:

  “To by nie zdarzyło się w PUMAch”.

  Wiadomo, że takie wpadki mimo wszystko się zdarzają, ale konkurencja i tak będzie próbowała cię zjeść! Skechers weszło na trochę wyższy level i wykupiła reklamę w najbardziej popularnej gazecie w USA – New York Times. Co tam mogliśmy zobaczyć?

  “Just blew it” – “Skechers, nie zepsujemy się na Tobie”.

  Ciekawe nawiązanie do “Just do it”. Najgorszy jest fakt, że but rozleciał się w pierwszych 34 sekundach meczu. Nike obecnie czuwa nad powrotem do zdrowia zawodnika.

  Czy NIKE odpowie na to, czy może niekoniecznie? Nie ma co się dziwić, że konkurencja wykorzystała zaistniałą sytuację. Jednakże, Zionowi powinno życzyć się już tylko zdrowia i udanego draftu!