Sneakerness Cologne x KangaROOS „Green Bridges”

0

Każdego roku w październiku Kolonia gości prawdopodobnie największy zjazd sneakerheadów w Niemczech na lokalnej edycji Sneakerness. Tym razem jedna z największych europejskich imprez sneakersowych połączyła siły z KangaROOS dzięki czemu powstał model „Green Bridges”, który swoją premierę będzie miał dzisiaj – 14 października.

Z myślą o domu rodzinnym, zespół Sneakerness zainspirował się siedmioma różnymi mostami, które przecinają rzekę Ren i łączą obie strony Kolonii. W rezultacie, górną część buta pokrywa perforowana skóra cielęca w kolorze zielonym, charakterystycznym dla mostów – „Kölner Brückengrün”.

Rzekę reprezentuje kolor niebieski, który znajduje się na panelu wykonanym ze świńskiego zamszu tuż nad podeszwą. Natomiast rdzę znajdującą się na mostach wyraża brązowa skóra na wyściółce. Język buta został wydłużony oraz dodano sygnaturę „Sneakerness” na odblaskowym materiale 3M. W pudełku znajdziemy 4 komplety sznurówek w kolorach użytych na butach.

Buty Sneakerness Cologne x KangaROOS „Green Bridges” zostały wyprodukowane w Niemczech i są ściśle limitowane – jedynie 150 par.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here