Sneakersnstuff x Mumin x Karhu 2014

0

Wszyscy znamy i kochamy stare dobre Muminki. Fińska marka Karhu i szwedzki sklep Sneakers’n’Stuff przygotował dla wszystkich sneakerheadów sentymentalną podróż.

Dwa unikatowe modele sygnowane postaciami z legendarnej kreskówki. Karhu x SNS x Moomin – trafiło również do Polski. Obydwa modele w bardzo limitowanej ilości będą dostępne w autorskim sklepie z butami PanPablo.pl – od czwartku punktualnie od 20.00.

Znana przede wszystkim z produkcji wysokiej klasy obuwia i odzieży do biegania coraz szerzej wchodzi na rynek miejskich sneakersów. Klasyczny model Albatross już zdobył serca największych europejskich metropolii – teraz czas by Karhu zaistniało również w świadomości sneakerheadów. Kolaboracja SNS x Karhu to pierwsza z kilku zaplanowanych i przygotowanych na ten i następny sezon.

sneakersnstuff-karhu-albatross-02 sneakersnstuff-karhu-albatross-03 sneakersnstuff-karhu-albatross-04 sneakersnstuff-karhu-albatross-05 sneakersnstuff-karhu-albatross-06 sneakersnstuff-karhu-albatross-08 sneakersnstuff-karhu-albatross-13 sneakersnstuff-karhu-albatross-14 sneakersnstuff-karhu-albatross-15 sneakersnstuff-karhu-albatross-16

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here