Snoop Dogg jako jeden z reprezentantów starej szkoły, pojawił się na scenie już w 1991 roku. Od wydania hitu ”Gin & Juice” mija w tym roku 27 lat, a mimo to – nadal jest znanym i cenionym kawałkiem. Nowe przedsięwzięcie artysty może pomóc to uczcić!

W dniu wczorajszym raper ogłosił współpracę z Trusted Spirits i Prestige Beverage Group. Partnerstwo dotyczy wprowadzenia ginu pod jego nazwiskiem, a jak twierdzi jeden z partnerów – praca nad trunkiem trwała dwa lata. Sam Snoop Dogg określa go jako ”that’s smooth like the D.O. double G” kontynuując, ”I can’t wait for the world to taste my remix on gin […] When I wrote ‘Gin & Juice’ back in ’94 it was about good feelings and real experiences, it just naturally became a global anthem”.

Gin Indoggo jest destylowany pięć razy, a jego najmniejszą pojemność wyceniono na 30 dolarów. Jest tym samym miksem siedmiu roślinnych składników – jałowca, pomarańczy, korzenia arcydzięgla, truskawki, kasji oraz kolendry. Alkohol zostanie wprowadzony na rynek w Kalifornii we wrześniu tego roku, w 2021 roku trafi do szerszej sprzedaży.