Jak wiemy obecna sytuacja nie pozostawia złudzeń, mimo to jest pewien pozytywny aspekt. Jednoczymy się, pomagamy zarówno bliskim jak i medykom, począwszy od szycia maseczek, skończywszy na fundowaniu posiłków okazujących wsparcie. Wszystko po to, aby jak najszybciej poradzić sobie z pandemią i wrócić do normalności.

Obojętni nie pozostają również różnorodni artyści, wpłacając ogromne środki na służbę zdrowia czy produkując środki dezynfekujące (tak jak m.in. Kylie Jenner). Tym razem, do akcji dołącza Snoop Dogg! Raper znany ze swojego dorobku od dekad, zdecydował się współpracować z Beyond Meat. Jest to producent wegańskiego mięsa, a w tym burgerów. Z uwagi na fakt, że w dalszym ciągu rośnie liczba wegetarian i wegan, postanowił właśnie tam ulokować swoje pieniądze. Pozwolą one na ufundowanie miliona burgerów, które zostaną dostarczone do szpitala w Los Angeles.

Beyond Meat has made a pledge to donate over one million Beyond Burgers to those in need during these challenging times […] I’m proud to be a part of it.