Snoopy z ekipą wraca na dżins od Levi’s!

0

Po udanej zeszłorocznej wspólnej kolekcji, Peanuts oraz Levi’s łączą siły po raz kolejny. Wiosna tego roku otrzymamy zupełnie nową kolaborację, w której zobaczymy zarówno naszego ulubionego beagla, a także Charlesa Browna, Peppermint Patty, Linusa oraz Lucy.

Jak zostało wspomniane w tytule – zobaczycie cały gang zarówno na dżinsach, koszulkach, kurtkach typu trucker, bluzach z kapturem i akcesoriach! A jako, że jedną z rzeczy, z którą kojarzy się marka to jakość, to możecie spodziewać się jej najwyższe! Ubrania wzbogacone będą żółtymi metkami, będącymi właśnie efektem współpracy Fistaszkowej bandy wraz z dżinsowymi magnatami!

Wiesz jak to jest, jak czasami tak świetnie się bawisz, że wszystko chcesz powtórzyć? Tak właśnie się poczuliśmy po współpracy ze Snoopym w 2018 roku. Nie mogliśmy się doczekać pracy z Peanuts, ze Snoopym i jego przyjaciółmi. Kochamy sposób w jaki Charles Schulz pokazuje ludzkie cechy w postaciach Peanuts. Chcieliśmy kontynuować to połączenie i humorystyczne zabawy słowne rodem ze współczesnej kultury memów.” – mówi Jonathan Cheung, SVP, Levi’s® Global Design